• 07.02.2016 22:41.42
  GENÇLİK OTOBÜSÜ

  Değerli Gençlik Otobüsü Başvuru Sahibi Arkadaşlarımız; Gençlik Otobüsü projemize başvuru yapabilmeniz için öncelikle sol menüde yer alan profil sayfam butonuna tıklayınız ve kendi profil sayfanıza gidiniz. Sonrasında profil ve kapak fotoğrafınızı yükleyiniz. Fotoğraflar bölümünden kendinizi ifade eden 5 adet fotoğraf yükleyiniz. "Başvuru Profili" bölümünden tüm soruları cevaplayarak Bilgilerimi Güncelle butonuna tıklayınız. Başvuru profilinizi oluşturmadan önce sol menüde yer alan "Etkili Başvuru Profili Nasıl Oluşturulur. ?" ve "Seçme Kriterleri" bölümlerini mutlaka dikkatlice okuyunuz. Bu adımları tamamlamadan başvurunuzu onaya gönderemezsiniz. Yaşadığınız her hangi bir sorunu mcdgenclik@gmail.com adresine mail atınız. Hepinize başarılar dileriz.

 • 06.02.2016 11:26.36
  GENÇLİK OTOBÜSÜ

  Değerli Gençlik Otobüsü Başvuru Sahibi Arkadaşlarımız; Gençlik Otobüsü projemize başvuru yapabilmeniz için öncelikle sol menüde yer alan profil sayfam butonuna tıklayınız ve kendi profil sayfanıza gidiniz. Sonrasında profil ve kapak fotoğrafınızı yükleyiniz. Fotoğraflar bölümünden kendinizi ifade eden 5 adet fotoğraf yükleyiniz. "Başvuru Profili" bölümünden tüm soruları cevaplayarak kaydet butonunu tıklayınız. Başvuru Başvuru profilinizi oluşturmadan önce sol menüde yer alan "Etkili Başvuru Profili Nasıl Oluşturulur. ?" ve "Seçme Kriterleri" bölümlerini mutlaka dikkatlice okuyunuz. Bu adımları tamamlamadan başvurunuzu onaya gönderemezsiniz. Yaşadığınız her hangi bir sorunu mcdgenclik@gmail.com adresine mail atınız. Hepinize başarılar dileriz.

 • 05.02.2016 22:34.40
  GENÇLİK OTOBÜSÜ

  Değerli Gençlik Otobüsü Başvuru Sahibi Arkadaşlarımız; Tüm başvuru sahiplerinin 15.02.2016 tarihine kadar başvuru profillerini oluşturup onaya göndermeleri gerektiğini hatırlatırız. Başvuru profilinizi oluşturmadan önce sol menüde yer alan "Etkili Başvuru Profili Nasıl Oluşturulur. ?" "Seçme Kriterleri" bölümlerini mutlaka dikkatlice okuyunuz.

 • 04.02.2016 18:36.55
  GENÇLİK OTOBÜSÜ
 • 02.02.2016 20:59.40
  GENÇLİK OTOBÜSÜ

  GENÇLİK OTOBÜSÜ Amerika ve Avrupa Başvuruları Devam Ediyor. Sizde Bu Macerada Yer Almak İstiyorsanız httpa//www.genclikotobusu.com Üzerinden Başvuru yapabilirsiniz. “Gençlik Otobüsü 7” Avrupa projemiz kapsamında Bulgaristan ( Sofya ), Romanya ( Bükreş ), Macaristan ( Budapeşte ) Avusturya ( Viyana ), Çek Cumhuriyeti (Prag), Almanya ( Füssen, Berlin ), Hollanda ( Amsterdam ), Belçika ( Brüksel ), Fransa ( Cannes, Nice, Paris ), İspanya ( Barselona ), Monaco ( Monte Carlo ), İtalya ( Venedik, Pisa, Floransa, Roma, Bari, ) Vatikan, Yunanistan ( Selanik ), “Gençlik Otobüsü 7” Amerika projemiz kapsamında Boston, New York, Atlantic City, Philadelphia, Washington DC, Orlando, Miami. ülkeleri ve şehirleri ziyaret edilecektir.

 • 23.01.2016 13:34.17
  GENÇLİK OTOBÜSÜ

  Değerli Gençlik Otobüsü Başvuru Sahibi Arkadaşlarımız; Kapak, Profil ve Kendinizi ifade eden 5 adet Fotoğraflarınızı yüklemeden, "Başvuru Profili"niz deki Soruları Cevaplamadan lütfen başvurunuzu onaya göndermeyiniz. Bunları tamamlamadan başvurusunu onaya gönderenlerin başvuruları otomatik olarak reddedilir. Başvuru profilinizi oluşturmadan önce sol menüde yer alan "Etkili Başvuru Profili Nasıl Oluşturulur. ?" "Seçme Kriterleri" bölümlerini mutlaka dikkatlice okuyunuz.

 • 23.01.2016 13:30.17
  GENÇLİK OTOBÜSÜ

  Gençlik Otobüsü Macerası Devam Ediyor. Sizde Bu Macerada Yeralmak İstiyorsanız Başvuru Profilinizi Eksiksiz Olarak Oluşturup Onaya Gönderiniz.

 • 20.01.2016 15:45.56
  GENÇLİK OTOBÜSÜ

  Değerli Gençlik Otobüsü Başvuru Sahibi Arkadaşlarımız; Fotoğraf yükleme ile ilgili bazı sorun mesajları alıyoruz. Sorunla ilgili çalışıyoruz en kısa sürede sorun giderilecektir ve fotoğraflarınızı sorunsuz yükleyebileceksiniz. Lütfen fotoğraflarınızı yüklemeden ve "Başvuru Profili" sorularını cevaplamadan başvurunuzu onaya göndermeyiniz.

 • 16.01.2016 13:35.14
  GENÇLİK OTOBÜSÜ

  Değerli Gençlik Otobüsü Başvuru Sahibi Arkadaşlarımız; Başvuru profilinizi oluştururken yaşadığınız her hangi bir sorunu mcdgenclik@gmail.com adresine mail atabilirsiniz.

 • 16.01.2016 00:39.45
  GENÇLİK OTOBÜSÜ

  Değerli Gençlik Otobüsü Başvuru Sahibi Arkadaşlarımız; Kapak, Profil ve Kendinizi ifade eden 5 adet Fotoğraflarınızı yüklemeden, "Başvuru Profili"niz deki Soruları Cevaplamadan lütfen başvurunuzu onaya göndermeyiniz. Başvuru profilinizi oluşturmadan önce sol menüde yer alan "Etkili Başvuru Profili Nasıl Oluşturulur. ?" "Seçme Kriterleri" bölümlerini mutlaka dikkatlice okuyunuz.

Sponsor Bağlantı
Newyork Academy
Sponsor Bağlantı
Beşiktaş Sampi
Sponsor Bağlantı
Tatil Bus'tan Kartepe Turu
Sponsor Bağlantı
Sabırtaşı Restoran
Sponsor Bağlantı
İleti Merkezi
Sponsor Bağlantı
Adrese Yemek
Sponsor Bağlantı
Türkiye Gençlik Ödülleri
Sponsor Bağlantı
NewyorkAcademy
Sponsor Bağlantı
Türkiye Gençlik Ödülleri
Sponsor Bağlantı
HostAvrupa
Copyright © 2015 Gençlik Otobüsü