• 18.03.2016 13:14.13
  GENÇLİK OTOBÜSÜ

  Gençlik Otobüsü Macerası Devam Ediyor.

 • 17.03.2016 17:52.31
  GENÇLİK OTOBÜSÜ

  Gençlik Otobüsü Macerası Devam Ediyor. Gençlik Otobüsü ile bu yaz tüm Avrupa ve Amerika ayaklarınızın altında.

 • 16.03.2016 23:42.41
  GENÇLİK OTOBÜSÜ

  Değerli Gençlik Otobüsü Takipçilerimiz; 2016 yılı başvurularımız sona ermiştir. İlginize teşekkür ederiz. Projemizden haberdar olmak için sistemden üyeliğinizi gerçekleştirerek önümüzdeki yıl için başvuru profilinizi oluşturabilirsiniz.

 • 01.03.2016 11:21.07
  GENÇLİK OTOBÜSÜ

  Değerli Gençlik Otobüsü Başvuru Sahibi Arkadaşlarımız; Başvurusu onaylanan tüm arkadaşlarımızla 12 Mart 2016 tarihinde İstanbul'da bilgilendirme Toplantısı yapılacaktır. Başvurusu onaylananların katılma zorunluluğu vardır. Toplantı Saati : 13:00 Toplantı Yeri : Yeşilkent Mahallesi Nazım Hikmet Bulvarı 2011. Sok. No:23 Vizyon Koleji Seminer Salonu Esenyurt / İSTANBUL ( İnnovia 3 ve Fi Tower Sitelerinin yanındadır. ) Metrobüs ile Beylikdüzü durağında iniyorsunuz Marmara Park'ın orada bulunan görevli arkadaşlarımız sizi salona yönlendireceklerdir. Toplantıya katılacak arkadaşların saat 12:00 da Marmara Park'ın önünde olmaları gerekmektedir.

 • 28.02.2016 21:48.16
  GENÇLİK OTOBÜSÜ

  Değerli Gençlik Otobüsü Başvuru Sahibi Arkadaşlarımız; Gençlik Otobüsü sitemize üye olarak başvuru yapmış olmazsınız. Projemize başvuru yapabilmeniz için öncelikle üyelik işlemini tamamlamanız gerekmektedir. Sonra, sol menüde yer alan profil sayfam butonuna tıklayınız ve kendi profil sayfanıza gidiniz. Sonrasında profil ve kapak fotoğrafınızı yükleyiniz. Fotoğraflar bölümünden kendinizi ifade eden 5 adet fotoğraf yükleyiniz. "Başvuru Profili" bölümünden tüm soruları cevaplayarak Bilgilerimi Güncelle butonuna tıklayınız. Bu adımları tamamlamadan başvurunuzu onaya gönderemezsiniz. Başvuru profilinizi oluşturmadan önce sol menüde yer alan "Etkili Başvuru Profili Nasıl Oluşturulur. ?" ve "Seçme Kriterleri" bölümlerini mutlaka dikkatlice okuyunuz. Tüm başvurular Genel Koordinatör tarafından değerlendirilmektedir. Yaşadığınız her hangi bir sorunu mcdgenclik@gmail.com adresine mail atınız.

 • 22.02.2016 22:46.59
  GENÇLİK OTOBÜSÜ
 • 17.02.2016 09:57.27
  GENÇLİK OTOBÜSÜ

  Değerli Gençlik Otobüsü Başvuru Sahibi Arkadaşlarımız; Başvuru onaylanan arkadaşlarımızla yakın bir zamanda özel bir bilgilendirme toplantısı yapacağız. Katılım süreciyle ilgili sizleri daha iyi bir şekilde bilgilendireceğimiz bu toplantımız İstanbulda olacaktır. Tarihini ve yerini web sayfamızdan duyuracağız. Bu nedenle başvuru sayfamızı sürekli takip ediniz.

 • 15.02.2016 00:11.05
  GENÇLİK OTOBÜSÜ

  MCD Gençlik Ajansı ve Türkiye Gençlik Ödülleri olarak bu gün organ bağışı konusunda bir bilinç oluşturmak istiyoruz. Sizlerde aşağıdaki afişimizi paylaşarak bu çalışmamıza ortak olabilirsiniz. Şimdiden ilginize çok teşekkür ederiz.

 • 14.02.2016 17:12.22
  GENÇLİK OTOBÜSÜ

  Türkiye Genelinden binlerce genç hayallerini gerçekleştirmek için ve geleceklerine yön vermek için Genç Liderler Buluşması'nda ülkemizin en önde gelen işadamlarıyla bir araya geliyor. www.gencliderlerbulusmasi.com www.genclikotobusu.com

 • 13.02.2016 21:54.12
  GENÇLİK OTOBÜSÜ

  Değerli Gençlik Otobüsü Başvuru Sahibi Arkadaşlarımız; Gençlik Otobüsü sitemize üye olarak başvuru yapmış olmazsınız. Projemize başvuru yapabilmeniz için öncelikle üyelik işlemini tamamlamanız gerekmektedir. Sonra, sol menüde yer alan profil sayfam butonuna tıklayınız ve kendi profil sayfanıza gidiniz. Sonrasında profil ve kapak fotoğrafınızı yükleyiniz. Fotoğraflar bölümünden kendinizi ifade eden 5 adet fotoğraf yükleyiniz. "Başvuru Profili" bölümünden tüm soruları cevaplayarak Bilgilerimi Güncelle butonuna tıklayınız. Başvuru profilinizi oluşturmadan önce sol menüde yer alan "Etkili Başvuru Profili Nasıl Oluşturulur. ?" ve "Seçme Kriterleri" bölümlerini mutlaka dikkatlice okuyunuz. Bu adımları tamamlamadan başvurunuzu onaya gönderemezsiniz. Tüm başvurular Genel Koordinatör tarafından değerlendirilmektedir. Başvurular 15 Şubat 2016 tarihinde sona ermektedir. Ancak başvuruların onaylanma süreci devam edecektir. Yani daha önce başvuru yapan ve başvurusunu onaya gönderenlerin başvuruların onaylanma süreci devam edecektir. Tüm duyurular ve süreç için lütfen başvuru sayfamızı sürekli takip ediniz. Yaşadığınız her hangi bir sorunu mcdgenclik@gmail.com adresine mail atınız. Hepinize başarılar dileriz.

Sponsor Bağlantı
İleti Merkezi
Sponsor Bağlantı
Sabırtaşı Restoran
Sponsor Bağlantı
Türkiye Gençlik Ödülleri
Sponsor Bağlantı
Beşiktaş Sampi
Sponsor Bağlantı
Organ Bağışı
Sponsor Bağlantı
Newyork Academy
Sponsor Bağlantı
NewyorkAcademy
Sponsor Bağlantı
Adrese Yemek
Sponsor Bağlantı
HostAvrupa
Copyright © 2015 Gençlik Otobüsü