Önemlidir Okumadan Geçmeyiniz

Lütfen Okuyunuz

İçerik

Etkili Başvuru Profili Nasıl Oluşturulur. ?

Sevgili Gençlik Otobüsü başvuru sahibi arkadaşımız öncelikle projemize hoş geldiniz.

 Size seçilebilmeniz adına etkili ve hatasız bir başvuru profilini nasıl oluşturmanız gerektiğini anlatıcam.
 
Başvurunuzu gerçekleştirebilmeniz için öncelikle kişisel bilgilerinizi doğru bir şekilde girerek sisteme üye olduğunuzdan emin olunuz. 
 
 
Kişisel bilgilerinizi tamamladıktan sonra profil fotoğraflarınızı yüklemelisiniz. Yüklediğiniz fotoğraflarınızda yüzünüzün net bir şekilde görülüyor olması gerekmektedir.
 
Sonraki adımda ise kendinize ait "Başvuru Profili"nizi oluşturmalısınız.  "Başvuru Profili"nizdeki tüm sorulara cevap vermeniz bu bölümden yüksek puan almanızı sağlayacaktır. Bu nedenle tüm soruları özenle ve dikkatlice cevaplayınız. 
 
Başvurunuzu tek seferde tamamlamanız sağlıklı olmayabilir. Bu nedenle "Başvuru Profili"nizi bir kaç günde özenerek tamamlayabilirsiniz. Her soruyu cevapladığınızda bilgilerimi güncelle butonuna basarak yazdıklarınızı kaydedebilir ve istediğiniz zaman bu bilgileri yeniden düzenleyebilirsiniz.
 
Ayrıca yüksek puan alabilmeniz adına sizi ifade eden 2 adet fotoğrafınızı yüklemeyi ihmal etmeyiniz.
 
Yine başvuru puanınızı arttırmak adına "Gençlik Otobüsü Genç Kart"ınızı sisteme ekleyerek artı 250 puan alabilirsiniz. Eğer "Gençlik Otobüsü Genç Kart" sahibi değilseniz "Gençlik Otobüsü Genç Kart" almanızın zorunlu olduğunu hatırlatırız. Genç Kart'ınızı başvuru profil sayfanızda bulunan satın al butonuna tıklayarak alabilirsiniz.

Tüm bu adımları tamamladıktan sonra "Başvurumu Onaya Gönder" butonuna basarak başvurunuzu onaya gönderebilirsiniz.
 
Seçilme şansınızı arttırmak adına kapak fotoğrafınızın alt tarafında bulunan "Destek İste" bölümüne tıklayarak sosyal medyada paylaşabilir ve 20 arkadaşınızın daha projemize başvuru yapmasını sağlayarak sizi desteklemerini isteyebilir ve ekstra 200 puan daha alabilirsiniz.

 
Son olarak Gençlik Otobüsü projemizle ilgili duyuruları kaçırmamanız adına hem sosyal medya hesaplarımızı, başvuru sayfamızı, hemde profilinizi lütfen sıklıkla kontrol ediniz.
 
Not: Başvurunuzun kabul edilip edilmediğini sol taraftaki "Profil Sayfam" butonuna tıklayarak öğrenebilirsiniz. Her başvuru profili Genel Koordinatör tarafından incelenerek puan verilmektedir. 

MCD Gençlik Ajansı Projede Her Türlü Değişiklik Yapma hakkına Sahiptir.