80 Günde Devri Alem

Bedava 34 Ülke 48 Şehir Gezme Fırsatı

İçerik

Gençlik Otobüsü 80 Günde Devri Alem Rotası

 

"GENÇLİK OTOBÜSÜ 10" 80 GÜNDE DEVRİ ALEM ROTASI
ÜLKE HAREKET YERİ H. SAATİ TARİH VARIŞ YERİ VARIŞ SAATİ TARİH    KM
TÜRKİYE ANKARA 11:00 01.07.2019 İSTANBUL 18:00 01.07.2019 450
TÜRKİYE İSTANBUL 20:00 01.07.2019 SOFYA 08:00 02.07.2019 550
BULGARİSTAN SOFYA 10:00 03.07.2019 BÜKREŞ 18:00 03.07.2019 400
ROMANYA BÜKREŞ 12:30 04.07.2019 KİŞİNEV 19:30 04.07.2019 450
MOLDOVA KİŞİNEV 12:30 05.07.2019 KİEV 20:00 05.07.2019 500
UKRAYNA KİEV 23:30 06.07.2019 MOSKOVA 13:00 07.07.2019 900
RUSYA MOSKOVA 10:00 09.07.2019 ST. PETERSBURG 22:00 09.07.2019 800
RUSYA ST. PETERSBURG 10:00 12.07.2019 TALLİNN 17:00 12.07.2019 400
ESTONYA TALLİNN 18:00 13.07.2019 RİGA 23:30 13.07.2019 350
LETONYA RİGA 10:00 15.07.2019 VİLNİUS 15:00 15.07.2019 350
LİTVANYA VİLNİUS 18:00 16.07.2019 MİNSK 22:00 16.07.2019 250
BELARUS MİNSK 10:00 19.07.2019 VARŞOVA 19:00 19.07.2019 600
POLONYA VARŞOVA 18:00 20.07.2019 KRAKOW 23:30 20.07.2019 350
POLONYA KRAKOW 01:00 22.07.2019 PRAG 11:00 22.07.2019 550
ÇEK CUMHURİYETİ PRAG 10:00 24.07.2019 BERLİN 15:00 24.07.2019 400
ALMANYA BERLİN 10:00 26.07.2019 BREMEN 15:30 26.07.2019 450
ALMANYA BREMEN 10:00 27.07.2019 AMSTERDAM 15:00 27.07.2019 400
HOLLANDA AMSTERDAM 17:00 28.07.2019 BRUGGE 21:00 28.07.2019 280
BELÇİKA BRUGGE 19:00 29.07.2019 BRÜKSEL 21:00 29.07.2019 100
BELÇİKA BRÜKSEL 10:00 31.07.2019 PARİS 18:00 31.07.2019 450
FRANSA PARİS 01:00 04.08.2019 MADRİD 19:00 04.08.2019 1300
İSPANYA MADRİD 23:30 06.08.2019 LİZBON 10:00 07.08.2019 650
PORTEKİZ LİZBON 02:00 10.08.2019 BARSELONA 13:00 10.08.2019 650
İSPANYA BARSELONA 02:00 14.08.2019 CANNES 11:00 14.08.2019 650
FRANSA CANNES 16:00 14.08.2019 NİCE 17:00 14.08.2019 50
MONACO NİCE 11:00 15.08.2019 MONTE CARLO 12:00 15.08.2019 40
İTALYA MONTE CARLO 17:00 15.08.2019 MİLANO 23:00 15.08.2019 350
İTALYA MİLANO 09:00 17.08.2019 PİSA 14:00 17.08.2019 300
İTALYA PİSA 20:00 17.08.2019 FLORANSA 21:00 17.08.2019 100
İTALYA FLORANSA 09:00 19.08.2019 ROMA 15:00 19.08.2019 400
VATİKAN VATİKAN 10:00 20.08.2019 VATİKAN 23:30 20.08.2019 10
İTALYA ROMA 09:00 23.08.2019 POMPEİ 12:00 23.08.2019 250
İTALYA POMPEİ 18:00 23.08.2019 NAPOLİ 18:30 23.08.2019 30
İTALYA NAPOLİ 09:00 24.08.2019 VENEDİK 19:00 24.08.2019 750
İTALYA VENEDİK 11:00 27.08.2019 ZÜRİH 20:00 27.08.2019 550
İSVİÇRE ZÜRİH 10:00 29.08.2019 FÜSSEN 14:00 29.08.2019 250
ALMANYA FÜSSEN 10:00 01.09.2019 VİYANA 18:00 01.09.2019 500
AVUSTURYA VİYANA 10:00 04.09.2019 BRATİSLAVA 11:30 04.09.2019 90
SLOVAKYA BRATİSLAVA 10:00 05.09.2019 BUDAPEŞTE 12:30 05.09.2019 200
MACARİSTAN BUDAPEŞTE 09:00 08.09.2019 MARİBOR 15:00 08.09.2019 400
SLOVENYA MARİBOR 19:00 09.09.2019 ZAGREB 21:30 09.09.2019 150
HIRVATİSTAN ZAGREB 09:00 11.09.2019 BELGRAD 15:00 11.09.2019 400
SIRBISTAN BELGRAD 09:00 12.09.2019 SARAYBOSNA 15:00 12.09.2019 300
BOSNA HERSEK SARAYBOSNA 09:00 13.09.2019 MOSTAR 11:30 13.09.2019 150
BOSNA HERSEK MOSTAR 09:00 14.09.2019 DUBROVNİK 11:30 14.09.2019 150
HIRVATİSTAN DUBROVNİK 09:00 15.09.2019 KOTOR 10:30 15.09.2019 100
KARADAĞ KOTOR 09:00 16.09.2019 TİRAN 12:00 16.09.2019 200
ARNAVUTLUK TİRAN 09:00 17.09.2019 PRİZREN 12:00 17.09.2019 200
KOSOVA PRİZREN 10:00 18.09.2019 ÜSKÜP 12:00 18.09.2019 100
MAKEDONYA ÜSKÜP 10:00 19.09.2019 SELANİK 13:00 19.09.2019 250
YUNANİSTAN SELANİK 12:00 20.09.2019 İSTANBUL 22:00 20.09.2019 600
TOPLAM KM   19.100