Gençlik Otobüsü

Her Hayal Kendisini gerçekleştirecek Kahramanını Bekler

İçerik

Katılım Şartları

 “Gençlik Otobüsü” projesi 2010 yılında MCD Gençlik Ajansı ve MCD Gençlik Kulübü tarafından gençlere ücretsiz Avrupa fırsatları sunmak, vizyon kazandırmak ve ufuklarını genişletmek amacıyla oluşturulmuş Dünya’nın en büyük gençlik hareketlilik projesidir.

“Gençlik Otobüsü” projemizle, ülkemizde ve Avrupa’da yaşayan gençlerin bir araya gelerek birbirlerini tanımaları, farklı kültürlere açık olmaları  ve proje ortaklıkları kurmaları amaçlanmaktadır.

"Gençlik Otobüsü" Projesi tamamen ücretsizdir. Sizden hiç bir şekilde katılım ücreti, kaporo veya her hangi bir ücret istenmez. Hiç kimse sizden her hangi bir banka hesabına para yatırmanızıda istemez. Lütfen projemizin ismini kullanarak sizi dolandırmaya çalışan kişilere karşı dikkatli olunuz. 

“Gençlik Otobüsü 8 Avrupa” projesi kapsamında gidilecek ülke ve şehirler :

“Gençlik Otobüsü 8” Avrupa projelerimiz kapsamında Bulgaristan ( Sofya ), Romanya ( Bükreş ), Macaristan ( Budapeşte ) Avusturya ( Viyana ), Çek Cumhuriyeti (Prag), Almanya ( Berlin, Füssen ),  Hollanda ( Amsterdam ), Belçika ( Brüksel ), Fransa ( Cannes, Nice, Paris ), İspanya ( Barselona ), Monaco ( Monte Carlo ), İtalya ( Venedik, Pisa, Floransa, Roma, Bari, ) Vatikan, Yunanistan ( Selanik ), ülkeleri ve şehirleri ziyaret edilecektir. 

“Gençlik Otobüsü 8" Avrupa projemiz 17.08.2017 – 10.09.2017 Tarihleri arasında gerçekleştirilecektir.

  1. “Gençlik Otobüsü”  projemize başvuru yapacak kişiler 18-35 yaş aralığında olmalıdırlar.
  2. Gençlik Otobüsü projemize katılmak için “Gençlik Otobüsü Genç Kart” sahibi olmanız sizlere seçim sürecinde artı puan kazandırmaktadır. 
  3.  “Gençlik Otobüsü Genç Kart”ınızı başvuru sayfamız üzerinden satın alabilirsiniz. ( “Genç Kart” bundan sonraki tüm süreçlerde sizlere çeşitli marka ve firmalardan indirimler sunmak amacıyla oluşturulmuş fırsat kartıdır. )
  4. Gençlik Otobüsü projemize başvuru yapan kişiler arasından, başvurusu onaylanan kişiler düzenleyeceğimiz "Gençlik Otobüsü" Bilgilendirme toplantısına katılmak zorundadırlar. Toplantı tarihi, toplantının yapılacağı salona ulaşım ve diğer bilgiler için lütfen web sayfamızdaki paylaşımlarımızı takip ediniz. Bu bilgilendirme toplantısı sonrasında ise katılımcı  adaylar farklı zaman aralıklarında özel bir mülakata tabi tutularak 400 kişi  “Gençlik Otobüsü 8 Avrupa” projemize seçileceklerdir. Projemize 81 ilden ve birçok ilçeden katılımı sağlamak adına seçim yapılırken kişlerin yaşadıkları şehirlerede dikkat edilecektir. Gençlik Otobüsü projemize bir çok birimden katılım sağlayabilirsiniz. Bu birimleri öğrenmek için Gençlik Otobüsü'ne Katılabileceğiniz Birimler'i inceleyiniz.  
  5. Proje ile ilgili diğer tüm detaylar Gençlik Otobüsü bilgilendirme toplantısında tüm katılımcı adaylara aktarılacaktır.

“Gençlik Otobüsü”, projemizle ilgili her türlü değişiklik ve duyurular için https://www.facebook.com/genclikotobusu https://twitter.com/genclikotobusu hesaplarımızı ve http://www.genclikotobusu.com sayfalarımızı sürekli takip ediniz.

MCD Gençlik Ajansı, MCD Gençlik Kulübü ve MCD Kültür Ajans proje içeriğinde ve katılım şartlarında her türlü değişiklik yapma hakkını saklı tutar.