80 Günde Devri Alem

İçerik

Gençlik Otobüsü 80 Günde Devri Alem Katılım Şartları

"Gençlik Otobüsü" Projesi tamamen ücretsizdir. Sizden hiç bir şekilde katılım ücreti, kaporo veya her hangi bir ücret istenmez. Hiç kimse sizden her hangi bir banka hesabına para yatırmanızıda istemez. Lütfen projemizin ismini kullanarak sizi dolandırmaya çalışan kişilere karşı dikkatli olunuz. 

“Gençlik Otobüsü 10" 80 Günde Devri Alem projemizin katılım şartları aşağıdaki şekildedir. 

“Gençlik Otobüsü” projemize başvuru yapacak kişiler 18-35 yaş aralığında olmalıdırlar. 

Gençlik Otobüsü projemize katılmak için “Gençlik Otobüsü Genç Kart” sahibi olmanız gerekmektedir.  

“Gençlik Otobüsü Genç Kart”ınızı başvuru sayfamız üzerinden satın alabilirsiniz. ( “Genç Kart” bundan sonraki tüm süreçlerde sizlere çeşitli marka ve firmalardan indirimler sunmak amacıyla oluşturulmuş gençlik fırsat kartıdır. ) 

Gençlik Otobüsü projemize başvuru yapmak isteyen tüm katılımcı adayları web sitemiz üzerinden başvuru profili oluşturup başvurularını onaya göndermeleri gerekmektedir. Onaya gönderilen tüm başvurular genel koordinatör tarafından incelenerek ön elemeye tabi tutulmaktadır.

Yapılan ön eleme sonucunda 6.000 genç seçilecektir. Ön elemeyi geçen başvuru sahipleri ise İstanbul'da düzenleyeceğimiz bilgilendirme toplantısına davet edileceklerdir. Bu bilgilendirme toplantısı sonrasında ise katılımcı adaylar, 20 kişilik gruplar halinde özel bir mülakata tabi tutulacaklardır. Mülakatı geçen kişiler ise “Gençlik Otobüsü” projemize seçileceklerdir.  

Gençlik Otobüsü 80 günde devri alem projemizde birimlerden katılım ve sponsorluk kaldırılmıştır.  

“Gençlik Otobüsü 10” 80 günde devri alem projemiz kapsamında 34 ülke 48 şehir gezilecektir : 

“Gençlik Otobüsü 10” 80 günde devri alem projemiz kapsamında Bulgaristan ( Sofya ), Romanya ( Bükreş ), Moldova ( Kişinev ), Ukrayna ( Kiev ), Rusya ( Moskova, ST. Petersburg ) Estonya ( Tallin ), Letonya ( Riga ) Litvanya ( Vilnius ) Belarus ( Minsk ), Polonya ( Varşova, Krakow ) Çek Cumhuriyeti (Prag), Almanya ( Berlin, Bremen, Füssen ), Hollanda ( Amsterdam ), Belçika ( Brüksel ), Fransa ( Cannes, Nice, Paris ), İspanya ( Barselona, Madrid ), Portekiz ( Lizbon ), Monaco ( Monte Carlo ), İtalya ( Milano, Venedik, Pisa, Floransa, Roma, Napoli, Pompei ) Vatikan ( Vatikan ), İsviçre ( Zürih ) Avusturya ( Viyana ), Slovakya ( Bratislava ), Macaristan ( Budapeşte ) Slovenya ( Maribor ), Hırvatistan ( Zagrep, Dubrovnik ), Sırbıstan ( Belgrad ), Bosna Hersek ( Saray Bosna, Mostar ), Karadağ ( Kotor ), Arnavutluk ( Tiran ), Kosova ( Prizren ), Makedonya ( Üsküp ), Yunanistan ( Selanik ), ülkeleri ve şehirleri ziyaret edilecektir.  

“Gençlik Otobüsü 10" 80 günde devri alem projemiz 01.07.2019 – 20.09.2019 Tarihleri arasında gerçekleştirilecektir. 

“Gençlik Otobüsü 10" 80 günde devri alem projemizin son başvuru tarihi 30 Ocak 2019'dur. 

“Gençlik Otobüsü 10" 80 günde devri alem projemiz toplamda 80 gün sürecek olup 74 gece otel konaklaması yapılacaktır. Tüm katılımcılara günlük 20 Euro yemek ücreti ve 20 Euro harçlık olmak üzere kişi başı toplamda 3.200 Euro ücret verilmesi ön görülmüştür. 

Proje ile ilgili tüm detaylar Gençlik Otobüsü bilgilendirme toplantısında katılımcı adaylara aktarılacaktır.  

Bilgilendirme toplantısına başvurusu onaylanıp ön elemeyi geçen tüm başvuru sahiplerinin katılımı zorunludur.  

Bilgilendirme toplantısı tarihi ve yeri 10 - 15 Şubat 2019 tarihleri arasında hem web sayfamızdan duyurulacak hemde tüm katılımcı adaylara sms ile bilgilendirme yapılacaktır. Bu nedenle kişisel bilgiler bölümünde yer alan GSM numaranızın güncel olması gerekmektedir.  

"Gençlik Otobüsü 10" 80 Günde Devri Alem, Son Başvuru Tarihi 30 Ocak 2019'dur. 

"Gençlik Otobüsü 10" 80 Günde Devri Alem, başvuru onaylamaları Kasım 2018 tarihi itibariyle başlayacaktır. 

Başvurunuz onaylandıktan sonra yapmanız gereken tek şey bilgilendirme toplantısına davet edilmeyi beklemektir. Bu süreçte projemizi sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak daha çok gence ulaşmamızı sağlamanız bizleri mutlu edecektir. 

MCD Gençlik Ajansı, "Gençlik Otobüsü 10" 80 Günde Devri Alem projesinin tüm şartlarında değişiklik yapma hakkına sahiptir ve bu hakkını saklı tutar.