Önemlidir Okumadan Geçmeyiniz

Lütfen Okuyunuz

İçerik

Nasıl Başvuru Yapılır. ?

Sevgili Gençlik Otobüsü başvuru sahibi arkadaşımız öncelikle projemize hoş geldiniz.

Web sitemize kayıt olarak Gençlik Otobüsü projemize başvuru yapmış sayılmadığınızı hatırlatırız.

Gençlik Otobüsü projemize başvuru yapabilmeniz için başvuru profilinizi eksiksiz bir şekilde oluşturup, başvurunuzu onaya göndermeniz gerekmektedir.

Başvuru yapmak için lütfen aşağıdaki adımları sırasıyla takip ediniz.
 
1. İlk olarak "Başvuru Yap" bölümünden Kişisel Bilgilerizi eksiksiz bir şekilde girerek sitemize kayıt olmanız gerekmektedir.

2. Profil ve Kapak fotoğrafınızı yükleyiniz.

3. Kişisel Fotoğraflar  bölümünden kendinizi ifade eden 2 adet fotoğrafınızı yükleyiniz. 

4.  "Başvuru Profili" bölümündeki tüm soruları cevaplayıp bilgilerinizi kaydediniz. 

5. Profil sayfanızda yer alan "Genç Kart Satın Al" bölümünden "Gençlik Otobüsü Genç Kart"ınızı satın alınız. ( Genç Kart onayları en geç 48 saat içinde yapılmaktadır. ) Gençlik Otobüsü Genç kart 80 TL olup 2 yıl geçerliliği vardır.

Bu adımları tamamladıktan sonra "Başvurumu Onaya Gönder" butonu aktif olur ve başvurunuzu onaya gönderebilirsiniz. 

Not 1 : Başvurumu Onaya Gönder butonu aktif olmuyorsa, yukarıda belirtilen adımlardan birini eksik yaptığınız anlamına gelir. Lütfen istenilen tüm adımları gerçekleştirdiğinizden emin olunuz.
 
Not 2 : Başvurunuzu tek seferde tamamlamanız sağlıklı olmayabilir. Bu nedenle "Başvuru Profili"nizi bir kaç günde özenerek tamamlayabilirsiniz. Her soruyu cevapladığınızda bilgilerimi güncelle butonuna basarak yazdıklarınızı kaydedebilir ve istediğiniz zaman bu bilgileri yeniden düzenleyebilirsiniz.

 
Seçilme şansınızı arttırmak adına "Destek İste" bölümüne tıklayarak 20 arkadaşınızın sizi desteklemelerini isteyebilir ve ekstra 100 puan daha alabilirsiniz. Yine puanınızı arttırmak adına Videolar bölümünde yer alan 10 adet videomuzu paylaşarak ekstra 100 puan daha alabilirsiniz.

Bu işlemleri başvurunuzu onaya gönderdikten sonra da yapabilirsiniz.

 
Son olarak Gençlik Otobüsü projemizle ilgili duyuruları kaçırmamanız adına hem sosyal medya hesaplarımızı, başvuru sayfamızı, hemde profilinizi lütfen sıklıkla kontrol ediniz.
 
Not: Başvurunuzun kabul edilip edilmediğini sol taraftaki "Profil Sayfam" butonuna tıklayarak öğrenebilirsiniz. Başvurunuz onaylanmışsa, profilinizde Başvurunuz onaylanmıştır yazısı yer alır. Eğer başvurunuz onay bekliyorsa, başvurunuz değerlendirme aşamasında demektir.  Eğer başvurunuz reddedilmişse başvuru profilinizi güncelleyerek yeniden onaya gönderiniz.

Her başvuru profili Genel Koordinatör tarafından incelenerek puan verilmektedir. 

MCD Gençlik Ajansı Projede Her Türlü Değişiklik Yapma hakkına Sahiptir.