Gençlik Otobüsü

Bu Gün Hayalleriniz İçin Bir Adım Atın.

İçerik

Sıkça Sorulan Sorular

Lütfen Sorularınızı sormadan önce "Etkili Başvuru Profili Nasıl Oluşturulur. ?" "Seçme Kriterleri" "Genel Bilgiler" "Katılım Şartları" "Gençlik Otobüsü'ne Katılabileceğiniz Birimler" bölümlerini mutlaka okuyunuz.

 

Soru :

Başvuru yaptım hala bir dönüş olmadı beni arayan soran yok. ?

Cevap : 

Başvuru durumunuzu 25 Mayıs 2018 tarihi itibariyle profil sayfanızdan öğrenebilirsiniz. Bu nedenle sizi her hangi bir arayan olmayacak. 

 

Soru :

Genç Kart almadan başvuru yapamıyor muyuz ?

Cevap :

Evet Genç Kart satın almadan başvuru yapamazsınız.

 

Soru :

Tüm bilgilerimi tam girmeme rağmen kayıt ol butonu aktif olmuyor neden acaba ?

Cevap :

Tüm bilgilerinizi tam girmenize rağmen kayıt ol butonu aktif olmuyorsa mutlaka bir yerde eksik birşey yapıyorsunuzdur. Tüm bilgilerinizi eksiksiz girdikten sonra "instagram" Takip et, "Facebook" paylaş, "Twitter" Tweet at, butonlarından her hangi birine basıp sayfaya yönlendikten sonra tekrar başvuru sayfasına döndüğünüzde bir kaç saniye içinde buton aktif olur. Yine aktif olmuyorsa başvurunuzu PC üzerinden yapmayı deneyiniz.

 

Soru :

Vize ve Pasaport işlemleri nasıl oluyor bizmi gerçekleştiriyoruz. ?

Cevap :

Vize ve Pasaport işlemleri ön elemeyi geçtikten sonraki bir süreç olduğundan bilgilendirme toplantısında tüm detaylar sizlere aktarılacaktır. 

 

Soru :

Genç Kart satın aldığımda kesin projeye seçiliyor muyum ?

Cevap :

Genç Kart sizlere proje başvurusunda ön elemeyi geçmekte artı puan kazandıran ve fırsat günlerinde çeşitli markalardan indirimler sağlayan bir uygulamadır. Ön elemeyi geçmenizi sağlar, projeye katılımınızı oluşturacağınız etkili başvuru profili sayesinde gerçekleştirebilirsiniz.