Gençlik Otobüsü

Bu Gün Hayalleriniz İçin Bir Adım Atın.

İçerik

Sıkça Sorulan Sorular

Lütfen Sorularınızı sormadan önce "Etkili Başvuru Profili Nasıl Oluşturulur. ?" "Seçme Kriterleri" "Genel Bilgiler" "Katılım Şartları" "Gençlik Otobüsü'ne Katılabileceğiniz Birimler" bölümlerini mutlaka okuyunuz.

 

Soru :

Başvuru yaptım hala bir dönüş olmadı beni arayan soran yok. ?

Cevap : 

Başvuru durumunuzu 10 Şubat 2018 tarihi itibariyle profil sayfanızdan öğrenebilirsiniz. Bu nedenle sizi her hangi bir arayan olmayacak. 

Soru :

Başvuru Sonuçları ne zaman açıklanacak ?

Cevap :

Başvuru sonuçları 10 Şubat 2018 tarihinde açıklanacaktır. 

 

Soru :

Genç Kart almadan başvuru yapamıyor muyuz ?

Cevap :

Evet Genç Kart satın almadan başvuru yapamazsınız.

 

Soru :

Tüm bilgilerimi tam girmeme rağmen kayıt ol butonu aktif olmuyor neden acaba ?

Cevap :

Tüm bilgilerinizi tam girmenize rağmen kayıt ol butonu aktif olmuyorsa mutlaka bir yerde eksik birşey yapıyorsunuzdur. Tüm bilgilerinizi eksiksiz girdikten sonra "instagram" Takip et, "Facebook" paylaş, "Twitter" Tweet at, butonlarından her hangi birine basıp sayfaya yönlendikten sonra tekrar başvuru sayfasına döndüğünüzde bir kaç saniye içinde buton aktif olur. Yine aktif olmuyorsa başvurunuzu PC üzerinden yapmayı deneyiniz.

 

Soru :

Vize ve Pasaport işlemleri nasıl oluyor bizmi gerçekleştiriyoruz. ?

Cevap :

Vize ve Pasaport işlemleri ön elemeyi geçtikten sonraki bir süreç olduğundan bilgilendirme toplantısında tüm detaylar sizlere aktarılacaktır. 

 

Soru :

Genç Kart satın aldığımda kesin projeye seçiliyor muyum ?

Cevap :

Genç Kart sizlere proje başvurusunda ön elemeyi geçmekte artı puan kazandıran ve fırsat günlerinde çeşitli markalardan indirimler sağlayan bir uygulamadır. Ön elemeyi geçmenizi sağlar, projeye katılımınızı oluşturacağınız etkili başvuru profili sayesinde gerçekleştirebilirsiniz.

 

Soru :

Şuan yapmış olduğum başvuru "Gençlik Otobüsü 9" ve "Gençlik Otobüsü 80 Günde Devri Alem" olmak üzere her iki proje içinde geçerlimidir ?

Cevap :

Evet yapmış olduğunuz başvuru her iki proje içinde geçerlidir. Ancak her iki projeninde katılım şartları farklıdır. Lütfen her iki projeninde katılım şartlarını okuyunuz.

 

Soru :

Gençlik Otobüsü projesine katılan herkes sponsor bulmak zorunda mı ?

Cevap :

"Gençlik Otobüsü 9" projesine katılmak isteyen ve ön elemeyi geçen kişilerin sponsor bulma zorunluluğu vardır. Ancak "Gençlik Otobüsü 80 Günde Devri Alem"projesi için sponsorluk ve birimler kaldırılmıştır.