Nasıl Başvuru Yapılır ?

Nasıl Başvuru Yapılır ?

Sevgili Gençlik Otobüsü başvuru sahibi arkadaşımız öncelikle projemize hoş geldiniz.

Gençlik Otobüsü projemize başvuru yapabilmeniz için öncelikle https://genclikdunyasi.com/ sitemize kayıt olmanız ve aşağıdaki adımları tamamlamanız gerekmektedir

1. Gençlik Dünyası sitemize kayıt olunuz ve Profil fotoğrafınızı yükleyiniz.

2. “Kişisel Bilgiler” bölümünden tüm bilgilerinizi eksiksiz bir şekilde girerek kaydediniz.

3. “Başvuru Profili” bölümündeki tüm soruları cevaplayıp bilgilerinizi kaydediniz.

4. Profil sayfanızda yer alan “GO Genç Kart Başvurusu” bölümünden “Gençlik Otobüsü Genç Kart”ınızı satın alınız. “GO Genç Kart” Türk vatandaşları için 100 TL  Diğer ülke vatandaşları için 100 EURO dur. ( Genç Kart onayları en geç 48 saat içinde yapılmaktadır. )

Bu adımları tamamladıktan sonra “Başvuruyu Onaya Gönder” butonu aktif olur ve başvurunuzu onaya gönderebilirsiniz.

Not 1 : Başvurunuzu onaya gönderemiyorsanız, yukarıda belirtilen adımlardan birini eksik yaptığınız anlamına gelir. Lütfen istenilen tüm adımları gerçekleştirdiğinizden emin olunuz.

Not 2 : Başvurunuzu tek seferde tamamlamanız sağlıklı olmayabilir. Bu nedenle “Başvuru Profili”nizi bir kaç günde özenerek tamamlayabilirsiniz. Her soruyu cevapladığınızda bilgileri kaydet butonuna basarak yazdıklarınızı kaydedebilir ve istediğiniz zaman bu bilgileri yeniden düzenleyebilirsiniz.

Not 3 : Başvurunuz onaylandığında, profilinizde isminizin yanında “Gençlik Otobüsü” logosu yer alır. Eğer başvurunuz onay bekliyorsa, başvurunuz değerlendirme aşamasında demektir. Eğer başvurunuz reddedilmişse başvuru profilinizi güncelleyerek yeniden onaya gönderiniz.

Son olarak Gençlik Otobüsü projemizle ilgili duyuruları kaçırmamanız adına hem sosyal medya hesaplarımızı hemde profilinizi lütfen sıklıkla kontrol ediniz.

Her başvuru profili Genel Koordinatör tarafından değerlendirilmektedir.

*MCD Gençlik Ajansı Projede Her Türlü Değişiklik Yapma hakkına Sahiptir.