Gençlik Otobüsü

Hayalleri Gerçeğe Dönüştüren Otobüs

İçerik

Genel Bilgiler

Proje Sahibi : Maksut Coşkun 

Uygulayıcı Kurumlar : MCD KÜLTÜR AJANS, MCD GENÇLİK AJANSI, MCD GENÇLİK KULÜBÜ,

DÜNYA GENÇLİK POLİTİKALARI DERNEĞİ,

Genel Koordinatör : Maksut Coşkun Dokunulmaz

"Gençlik Otobüsü" Projesi tamamen ücretsizdir. Sizden hiç bir şekilde katılım ücreti, kaporo veya her hangi bir ücret istenmez. Hiç kimse sizden her hangi bir banka hesabına para yatırmanızıda istemez. Lütfen projemizin ismini kullanarak sizi dolandırmaya çalışan kişilere karşı dikkatli olunuz. Böyle bir durum yaşadığınızda lütfen o kişiler hakkında savcılığa suç duyurusunda bulununuz. 

Gençlik Otobüsü projemize katılmak için “Gençlik Otobüsü Genç Kart” sahibi olmanız gerekmektedir. Gençlik Otobüsü Genç Kart, ön elemeyi geçmek için  sizlere artı puan kazandırmaktadır. 

Konaklama ve Yemek Giderleri :

"Gençlik Otobüsü" projesine katılan tüm katılımcıların konaklamaları gidilen şehirlerdeki hostel ve otellerde yapılacaktır. Proje süresi boyunca her şehirde 1, 2, 3 veya 4 gün kalınacaktır.

"Gençlik Otobüsü" süresince tüm konaklama ve kahvaltı giderleri (Hostel ve otellerde konaklama yapıldığı zamanlardaki kahvaltılar) organizasyon komitesi tarafından karşılanacaktır. Diğer tüm zamanlardaki yemek masrafları katılımcıların kendilerine aittir. 

Ulaşım Giderleri :

"Gençlik Otobüsü"ne katılan kişilerin ulaşım giderlerinin program dahilinde olan kısmı organizasyon komitesi tarafından karşılanacaktır. Gidilen ülkelerdeki şehir içi tren, metro, otobüs, ulaşım giderleri ve İgoumenitsa Bari Gemi ulaşım giderleri katılımcıların kendilerine aittir.

Pasaport ve Vize işlemleri :

"Gençlik Otobüsü" projesine seçilen tüm katılımcılar pasaport ve vize işlemlerini kendileri gerçekleştiriceklerdir.

Elçiliğin vize vermeyi reddettiği katılımcıların sorumlulukları kendilerine aittir. Organizasyon komitesi herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.

Tüm organizasyonlarımız kültür ve turizm belgeli A grubu seyahat acentası ( Acenta Belge No 2802 ARK Grup ) tarafından yapılmaktadır.