Türkiye Gençlik Buluşması 2023 Gerçekleştirildi

Türkiye Gençlik Buluşması 2023 Gerçekleştirildi

550 Genç Türkiye Gençlik Buluşması için Pullman İstanbul Hotel’de bir araya geldi.

MCD Gençlik Ajansı tarafından Gençlik Otobüsü projesi kapsamında  bu yıl 8. kez düzenlenen Türkiye Gençlik Buluşması’na 81 ilden seçilen 550 genç katıldı. Buluşmaya 1400 genç’te online olarak katılım sağladı.

Buluşmaya katılan gençler ülkemizin başarılı iş insanlarının hayat hikayelerini dinlediler. Buluşmaya Erbakan Malkoç – Dizayn Vıp Yönetim Kurulu Başkanı, Salih Battalbaş – Avrupa Rüyası Co-Founder & CEO, Mehmet Özer – Blue Card Kurucusu, Cömert Agat – Yeşil Nesil Atölyeleri ve Kidslandpark Kurucusu, Zeki Sincar – Yazar, Müzik & Film Yapımcısı, Evrim Kırmızıtaş Başaran – Redstone Holding Yönetim Kurulu Başkanı, Bülent Kavaklı – Valentura Kurucusu, konuşmacı olarak katıldılar. Her konuşmacının başarı öyküsü gençler tarafından büyük ilgiyle dinlendi.

Düzenledikleri bu organizasyonla 8 yıldır gençleri ülkemizin başarılı iş insanlarıyla buluşturan MCD Gençlik Ajansı Kurucusu Maksut Coşkun Dokunulmaz ve Genel Koordinatör Yardımcısı Özlem Keleş önümüzdeki yıl için daha kapsamlı bir çalışma için şimdiden hazırlıklara başladıklarını belirttiler.

“Türkiye Gençlik Buluşması” sonrasında ise Gençlik Otobüsü Bilgilendirme Toplantısı yapıldı ve gençlere proje hakkında detaylı bilgi verildi. Bilgilendirme toplantısı sonrasında düzenlenecek olan mülakatı geçen gençler ise ücretsiz olarak Avrupa’da 11 ülke 17 şehri ücretsiz gezme fırsatı elde edecek.