Türkiye Gençlik Buluşması 2021 Gerçekleştirildi

Türkiye Gençlik Buluşması 2021 Gerçekleştirildi

81 İLDEN GENÇLER İSTANBUL’DA BULUŞTU

MCD Gençlik Ajansı tararından Gençlik Otobüsü projesi kapsamında bu yıl 6.sı düzenlenen “Türkiye Gençlik Buluşması” ve Gençlik Otobüsü Bilgilendirme Toplantısı İstanbul Grand Cevahir Hotel’de gerçekleşti. Türkiye’nin her yerinden gençler hayallerini gerçekleştirmek için ülkemizin başarılı iş insanlarıyla buluştu.

“Türkiye Gençlik Buluşması”na 81 ilin tamamından yaklaşık 1200 genç katılım sağladı. Gün boyunca iki oturum şeklinde gerçekleşen buluşmada Cevahir Holding Yönetim Kurulu Üyesi Eser Cevahir, Boğaziçi Zirvesi Kurucusu Cengiz Özgencil, Managing Partner, Rockads Ex Google-Facebook Erdem Çelik, Eski İçişleri Bakanı / Vakıfbank Yönetim Kurulu Üyesi Abdülkadir Aksu, Ark Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ali Rıza Koç, Acadebi Yönetim Kurulu Başkanı Emre Göver, Başaranlar Yatırım Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Evrim Kırmızıtaş Başaran, Solmazlar Grup Yönetim Kurulu Başkanı Çağlar Solmaz, Winn4 Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Adıyaman, Dizayn Vip Yönetim Kurulu Başkanı Erbakan Malkoç, Maya Fikir Kulübü Kurucu Başkanı Tarık Arık yer aldı.

MCD Gençlik Ajansı Yönetim Kurulu Başkanı Maksut Coşkun Dokunulmaz “Türkiye Gençlik Buluşması”yla amaçlarının ülkemizin her bir gencinin hayatına dokunmak istediklerini ve gençlerimizin ülkemizin başarılı iş insanlarının hayat tecrübelerinden faydalanmalarını amaçladıklarını belirtti. “Türkiye Gençlik Buluşması” sonrasında ise Gençlik Otobüsü Bilgilendirme Toplantısı yapıldı ve gençlere proje hakkında detaylı bilgi verildi. Bilgilendirme toplantısı sonrasında düzenlenecek olan mülakatı geçen 24 genç ücretsiz olarak Avrupa’da 14 ülke 19 şehri ücretsiz gezme fırsatı elde edecek.